Окремою темою для розмови в колі автомобілістів є питання, як перевозити дітей. Адже, так чи інакше, перевезення дітей зачіпає багатьох водіїв. І, безсумнівно, хотілося б убезпечити чадо, що знаходиться в машині від можливих неприємностей. Навіть будучи автомобілістом законослухняним, та й до того ж уважним і акуратним, на дорозі гарантувати безпеку поїздки неможливо.

З якою б граничною часткою обережності ви не намагалися вести автомобіль, з цінним вантажем на борту», ніхто не застрахований від різких маневрів, зіткнень та інших небезпек пише http://www.rins.com.ua/ .

До поїздки з дитиною потрібно ретельно підготуватися

Безпека понад усе

Виїжджаючи на дорогу з дитиною в машині, забезпечити безпеку малюка — обов'язок дорослого. Суть відповіді на питання, як перевозити дитину в машині, полягає в тому, щоб надійно і зручно його зафіксувати і обмежити можливість удару при різких маневрах або зіткненні. Як показують випробування і краш-тести, малюк має більше шансів вижити і залишитися неушкодженим, коли перевозиться в автокріслі або в автолюльці, що залежить від віку дитини.

Найпоширенішим способом, що дозволяє убезпечити дітей в машині стало автокрісло або спеціальне дитяче утримуючий пристрій, як свідчить офіційний текст правил дорожнього руху. Хоча тут є один нюанс. У спеціальному дитячому утримуючих пристроїв дитина повинна перебувати, якщо його перевозять на передньому пасажирському сидінні. Для перевезення ззаду підійде той чи інший засіб, який дозволяє зафіксувати дитину за допомогою ременів безпеки, передбачених конструкцією автомобіля.

Також читайте:

  • Компанія Рінс вийшла на ринок з новою послугою «Вантажне Таксі Київ з автокріслом для Вашої дитини»

Можна використовувати спеціальні авто крісла

 Зауважимо, що в попередній версії ПДР такої варіації не було, а визначення спеціальне дитяче утримуючий пристрій значно скоротило перелік допустимих пристроїв, причому були вилучені з переліку найбільш дешеві і прості. У новій редакції дане більш сувора вимога пред'являється тільки до того, як перевозити дитину на передньому сидінні. В цілому ж, фіксуватися за допомогою утримуючого пристрою в автомобілі повинен дитина до 12 років.

Розібравшись з віковим обмеженням, слід перейти до розбору штрафів. На цю тему ми будемо писати у наступній статті. Зрозуміло – дитина це Ваш сенс усього життя.

Для самих маленьких передбачена можливість перевезення їх на передньому сидінні спинкою вперед. При використанні цього варіанта не забувайте відключати подушки безпеки. Якщо для подушок безпеки не передбачена можливість відключення, то перевозити дитину спиною вперед категорично не можна. Коли малюк їде обличчям вперед, подушки відключати не потрібно. Загальною рекомендацією є те, що для забезпечення зручності, комфорту і безпеки дитини тривалість поїздки повинна бути менше півтора годин.