Legends of Chima - без сумніву, одна із найяскравіших серій конструкторів, створених компанією Lego. І не лише через її сміливих та відчайдушних героїв Лавала, Еріс, Горзана, а також "злодія" Краггера і його союзників, а й завдяки арсеналу зброї та багатофункціональним машинам.

За сюжетом прекрасна Чіма є, до всього, і дуже великою країною. Тому змагатися за кристали енергії пішки її герої не можуть. Навіть ті, котрі вміють літати, не в змозі облетіти усієї Чіми. Здолати ворогів їм допомагають потужні Чімацикли. У цьому матеріалі спробуємо розібратися, чому ці засоби пересування такі ж популярні, як і їхні власники - яскраві персонажі "Legends of Chima".

 

Ще до того, як зажерливий крокодил Краггер розпочав війну за кристали, у Чімі часто влаштовували офіційні та неофіційні перегони на Чімациклах. Тоді у таких захоплюючих змаганнях брали участь і дорослі, і діти. Власне, для останніх ці перегони мали неабияке значення. Головні змагання відбуваються на Великій арені Чіми, що знаходиться неподалік Храму справедливого клану Левів, і є офіційним видом спорту.

Так, у час головних перегонів тут встановлюють чимало незвичайних трас з різними перешкодами, які долатимуть команди усіх шістьох кланів - Леви, Крокодили, Орли, Ворони, Горили та Вовки. Усі вони змагаються за енергію золотої Чі, яка і створює усі необхідні траси і декорації для належної організації заходу.

Перемогти у перегонах дуже почесно для кожного мешканця Чіми. В окремих випадках заїзди на Чімациклах навіть були ефективним способом врегулювання дрібних конфліктів між кланами. Хто переміг - той і має рацію. Втім, така практика встановлення справедливості відійшла у минуле, і зараз унікальні істоти використовують машини для перемоги над супротивником.

Як з'явилися Чімацикли?

У давнину ще до існування потужних машин у Чімі вигадали так звані самохідні колеса. Як і всім іншим організмам у цьому незвичному регіоні, колесам потрібна була життєва енергія, яку вони черпали від землі. Згодом мешканці Чіми приєднали до самохідних колес спеціальні колісниці. В результаті, народився популярний транспорт - Чімацикл.

Чімацикли володіють винятковою швидкістю. Вони без проблем пересуваються густими джунглями, високими пагорбами, самотньою пустелею, долаючи будь-які перепони на своєму шляху.

На сьогодні, окрім конструктора, існує також популярна онлайн-гра із однойменною назвою.