Дуже багато освічених та талановитих педагогів зараз відчувають напруження, яке стосується проблем з педагогічним навантаженням. Особливо гостро поста це питання у сільській місцевості та у невеликих містах. Зменшується кількість дітей, знижуються показники наповнюваності класів, відповідно скорочується педагогічне навантаження. Подолати труднощі, пов’язані з нестачею коштів допомагають послуги з репетиторства. Створено вже ряд освітніх платформ для пошуку репетиторів, де кожен педагог може запропонувати свої послуги.

 

Пропонуємо ознайомитися з українською платформою BUKI, яка стане у нагоді усім хто шукає репетитора, або хоче запропонувати свої послуги. Слід зазначити, що BUKI – не тільки ресурс, який пов'язаний зі шкільною програмою. Тут можна знайти репетитора з вузівських дисциплін, музики, іноземної мови, мистецтва, юриспруденції та багатьох інших напрямків.

Також слід зазначити, що не тільки вчителі ти викладачі вузів можуть реєструватися, як репетири. Звичайно, наявність диплома бажана, але якщо людина зможе підтвердити свою кваліфікацію без документа про освіту, то перешкод не буде.

Аби стати репетитором спершу треба зареєструватися та заповнити анкету. Найголовніше – це розписати усі свої сильні сторони, аби привернути увагу потенційних клієнтів. Профіль репетитора – це його візитівка на платформі. Нещодавно з’явилася можливість додавати відео візитівку до свого профілю. Варто лише завантажити ролик із саморекламою на YouTube.

Загалом, потрібно буде надати наступну інформацію:

  • Контактні дані:
  • Які предмети викладає репетитор;
  • Вартість одного заняття;
  • Рівень освіти, дипломи, стаж;
  • Місце проведення занять та розклад.

Існує також система зворотного зв’язку, та рейтинг репетитора. Рейтинг складається з дуже багатьох параметрів, серед яких повнота заповнення анкети, наявність скан-копій документів про освіту, якість роботи, оперативність реагування на повідомлення, кількість учнів у роботі, відсоток успішних заявок.

До речі, для спілкування між замовниками послуг та репетиторами є зручний чат. Також у кожного репетитора є можливість вести блог для поширення власного досвіду на загал.

Отже, платформа BUKI буде корисною як учням так і педагогам. З її допомогою викладачі зможуть передавати свої знання і отримувати при цьому додатковий прибуток, який ніколи не є зайвим.