Перш ніж ваша заявка потрапить в банк за вашим вибором, краще вивчіть свої можливості, і якщо вони виявляться загрозливо низькими, розгляньте варіанти збільшення вашої кредитоспроможності. Ви можете зробити це за кілька кроків, описаних нижче.

Більш високий дохід

Якщо виявиться, що ваш дохід низький, ваші здібності також будуть низькими. Ви можете збільшити їх, наприклад, перейшовши на більш високооплачувану роботу, знайшовши додаткове джерело легального доходу, який ви можете документально підтвердити, або попросивши вашого нинішнього роботодавця про підвищення. Все це сприятиме збільшенню ваших об'єктивних можливостей кредитування.

Постійне джерело заробітку

Кредитна спілка Київ дуже позитивно оцінює постійні джерела доходу. Якщо ви змінили роботу безпосередньо перед подачею заяви та перебуваєте на пробній основі або маєте інший тимчасовий контракт, це не вплине на ваші здібності. Водночас банки вважають за краще дохід від постійної роботи, бажано тієї, яку ви виконуєте за професією.

Зниження щомісячних витрат

З одного боку, щоб підвищити свою кредитоспроможність, ви повинні прагнути збільшити свій щомісячний дохід, але з іншого боку, ви також повинні скоротити свої щомісячні витрати. Можливо, у вас є відкритий кредитний ліміт або кредитна карта, яку ви час від часу використовуєте? Якщо так, спробуйте закрити їх, це позитивно позначиться на вашому поточному фінансовому становищі.

Своєчасне погашення інших фінансових зобов'язань

Хороший спосіб підвищити свою кредитоспроможність - створити гарну кредитну історію. Якщо, наприклад, ви берете позику в банку на будь-яку мету і швидко і вчасно погашаєте її відповідно до кредитного договору, у вас буде позитивна інформація про надійність виконання фінансових зобов'язань. Кожна така запис працює на користь вашої кредитоспроможності.

Отримання кредиту зі співпозичальником

Буває, що в однієї людини, що бере позику, занадто мала кредитоспроможність, тому банк відхиляє його заявку. Однак той же банк може надати позику, якщо до заявки приєднається співпозичальник, який буде мати високий дохід і низькі витрати на життя.

В цей час ви можете взяти позику практично з будь-яким співпозичальником, який необов'язково пов'язаний з вами будь-яким чином. Однак найчастіше, щоб взяти позику зі співпозичальником, заява подається разом з чоловіком або дружиною, батьками або братами і сестрами та навіть бабусями й дідусями. Однак слід проявляти обережність при включенні літніх людей в заявку, оскільки їх вік може вимагати зменшення бажаного періоду виплати, а це, негативно позначається на загальній здатності. При його розрахунку для заявки, поданої двома людьми, враховується їх загальний дохід і загальна сума зобов'язань.