Отдохни

Стати справжньою королевою на пляжі дуже просто. Багато хто не замислюються над тим, що навіть найменша деталь може перетворити ваш образ в справжній шедевр, але чомусь красуны завжди женуться за дорогими речами. Не завжди ціна вирішує те, як ви будете виглядати. Дорого, але без смаку - це вже давно звично для сучасних модниць, а ось зробити з недорогих товарів шикарний образ може не кожна дівчина. Добре, коли є безліч інтернет магазинів, що дозволяють купити якісний товар за доступною ціною.

Вибір одягу для літо нічим не відрізняється від вибору одягу для будь-якого іншого сезону. Тільки в даному випадку слід піклується не тільки про моду, а й про комфорт. Правильно підібрати фасон купальника, його колір і приділити час на підбір аксесуарів, адже сам по собі купальник це нудно, а ось підкреслити його можна туніками, парео і іншими літніми аксесуарами, що сьогодні активно пропонує сучасний ринок.

Вибір купальника залежить від багатьох факторів. В першу чергу необхідно задуматися над тим, який фасон вам підійде. Дівчата з ідеальною фігурою не думають над цим і тому віддають перевагу просто красивим купальникам, а от дівчатам з лишньою вагою є сенс подумати над коррегующим купальником або ж купальником, що має високий низ.

Такі моделі приховують недоліки фігури і допомагають підкреслити достоїнства. Якщо говорити про кольори, то в моду знову повертаються геометричні фігури і яскраві кольори. Тому смужка і горошок кращий друг для тих, що намагається дотримуватися законів модного світу. Якщо ж модні закони це не про вас, то вибирайте колір до душі, головне, що б він вдало поєднувався з вашим обличчям і не перетворив вас в бліду поганку.

Варто сказати, що пыдыбрати аксесуари для пляжного образу так само важливо. І якщо ви хочете підібрати хороший та стильний лук, то варто задуматися над тим, що б доповнити його красивим парео. Багато хто задається питанням, чому аксесуари так важливі? Відповідь очевидна. По-перше, вони дозволяють створити максимально комфортний спосіб, адже в одному купальнику ходити весь день неможливо, а ось прикрасивши його тунікою або гарним платтям можна і тоді такий образ стає більш літнім і менш пляжним, чого і домагаються багато дівчат.

Крім того, такі пляжні аксесуари як сумки, капелюшки і парасольки можуть додавати романтики і веселощів, а значить зроблять вас більш легкою і привабливою для оточуючих.

Любители понежиться в постели по утрам знают о неудобствах, связанных с удерживанием холодного металлического подноса на коленях. Чтобы избежать подобного дискомфорта, требуется подложить мягкую подушку либо плед. Так и было придумано изобретение под названием поднос на подушке.

Подробнее...

За якихось недолугих 15 років такий вид спорту як пейнтбол переріс в легко впізнавану і вельми захоплюючу різновид «спортивних ігор» на свіжому повітрі, доступну абсолютно всім бажаючим. Пейнтбол не ставить ніяких обмежень за віком і статтю.

Подробнее...

Лето в самом разгаре Кто-то уже отгулял свой отпуск, а кто-то только собирается к морю. И, разумеется, в сумке каждой модницы, отправляющейся к месту отдыха, обязательно есть купальник, а то и два.

Подробнее...

Хороший день напрямую зависит от того насколько ночью нам удалось выспаться. По статистике 30% населения в России страдает от бессонницы.

Подробнее...

Фотожурнал – оптимальное решение минимальных задач

Подробнее...