Як ви вважаєте, де потрібно зберігати косметику? Швидше за все, більшість представниць прекрасної статі дадуть відповідь, що у ванній. Та, як правило, у більшості панянок вона там і зберігається. Погодьтеся, так зручно – все, що вам потрібно, завжди під рукою. Вранці встала, вмилася і взяла улюблений крем з полички у шафі ...

Звичайно, всі знають про те, що будь-яку косметику потрібно ховати від прямих сонячних променів. Як виявляється, косметичним засобам протипоказана не тільки спека, а й вологість. А адже саме ці кліматичні умови створюються у ванній кімнаті відразу після того, як ви прийняли водні процедури. І особливо, це стосується косметики з органічних і натуральних компонентів. Адже натуральна косметика містить в своєму складі ненасичені жирні кислоти, тому для швидкого окислення досить підвищення температури в приміщенні на 5-6 градусів. Винятком є ​​косметична продукція, яка вимагає змивання (гель, шампунь, кондиціонер і все те, що наноситься на шкіру або волосся, а потім змивається водою).

Існує думка, що натуральну косметику можна (а деякі навіть стверджують, що потрібно) зберігати в холодильнику. Насправді, холодильник – аж ніяк не найкраще місце для цього. Адже занадто низька температура шкодить косметичним засобам не менше високої. Винятком є ​​органічна косметика без консервантів і з невеликим терміном придатності, а також спеціальні засоби з охолоджуючим ефектом, термальна вода, маски для шкіри навколо очей проти набряклості та мішків.

Щоб довго не шукати, де можна купити косметику для чоловіків, жінок, майбутніх мам і діток на основі натуральних компонентів, радимо зазирнути в інтернет-магазин «Люпин». В асортименті продукція провідних косметичних брендів, якість якої заслужила довіру мільйонів споживачів не тільки в нашій країні, а й за кордоном.

До речі, декоративна косметика вимагає не меншої уваги до себе, ніж доглядова. Тіні, помаду і туш потрібно берегти від сонячних променів. Помаду небажано залишати без кришки, оскільки контакт з киснем суттєво погіршує якість косметичного продукту. Це стосується і туші для вій. Однак, на відміну від туші, помада є досить довговічним косметичним засобом і може прослужити своїй господині при правильному зберіганні 2, а то і 3 роки. А от термін зберігання туші – не більше 6-ти місяців. Справа в тому, що якою б якісною не була ваша туш, з часом вона починає висихати, що призводить до склеювання вій, а сам засіб лягає грудками.

Турбуйтесь про свою косметику та вона у відповідь потурбується про Вас!