У сучасному світі тільки вітаються модні нові тенденції, тому стильних дівчат охопив справжній бум незвичайного манікюру. Таку оригінальність придбав nude-манікюр - особливий вид догляду за нігтями на сучасний лад. У перекладі «nude» звучить як «природність», і це правильне його визначення, адже знову в моді натуральні відтінки. Тому, геть яскраві і помітні тони, дайте дорогу природності і натуральності.

А якщо дотримуватися природного відтінку в макіяжі та манікюрі, то варто віддавати перевагу пастельним, бежевим і тілесним лакам. Форма також на манікюрі повинна бути максимально наближена до природного, і не повинно проглядатися жодних агресивних тонів. Для багатьох активних дівчат такий манікюр здасться занадто бляклим і безбарвним, але для романтичної натури він підійде просто ідеально. Адже цей стиль не має на увазі нігті великої довжини з строкатим лаком, але виглядає не менш сексуально, ніж популярний у світі моди манікюр у Хмельницькому.

Головний штрих nude-манікюру

Цей стиль манікюру буде практичний для будь-якого випадку. Якщо денний час ви проводите на роботі, а ввечері у вас призначена галаслива вечірка, вам не потрібно міняти лак на нігтях на більш вечірній вигляд. Цей nude-манікюр буде доречно виглядати і в діловій обстановці, і на святковому торжестві.

Практичне поєднання обраного стилю манікюру ідеально виглядає з одягом будь-якого відтінку. Вранці ви хочете надіти штани і строкату сорочку, а ввечері вам потрібно блищати в розкішному теракотовому сукню, вам не потрібно буде перефарбовувати нігті в інший колір. Всі вибрані вами наряди цілком будуть пристойно виглядати з новим манікюром.

Найважливіше перевага цього виду манікюру полягає в тому, що за ним просто і легко доглядати. Несимпатично виглядають ті нігті, на яких полупився яскравий лак, а на ваших нігтях якщо і буде маленька похибка, то в бежевому тоні вона буде не так помітна.

Делікатність nude-манікюру

До вибору відтінку потрібно поставитися серйозно. Косметична індустрія працює безперебійно, тому вибрати потрібний відтінок не складе труднощів. Головне - зробити це правильно, адже бежеві і тілесні кольори мають свої палітри відтінків.

Дуже важливо підбирати відтінок лаку на кілька тонів темніше вашої шкіри. Дівчатам зі світлим типом шкіри потрібно зупиниться на природних відтінках лаку. А щоб точно зрозуміти, настільки до манікюру підходити той чи інший відтінок, його потрібно спробувати на своєму нігті.

Цінительках довгих нігтів можна засмутити, nude-манікюр не буде виглядати на такій формі. Оскільки даний вид манікюру пропагує природність і натуральність, довжина нігтів повинна бути аналогічною.