Кіноіндустрія – найкращий індикатор популярності. Якщо ти на широкому екрані, ти – у тренді. Це стосується не лише акторів, а й деяких аксесуарів.

Хоча деколи вкрай важко розібратися, що з’явилося першим: контактні лінзи (інтернет-магазин пропонує моделі незвичного кольору), які зробили з маловідомого актора світову зірку, чи яскравий образ та талановита гра актора «пропіарили» певну модель лінз.

За вампірськими мотивами…

Сьогодні яскраво-червоні лінзи можна побачити на кожному другому учаснику костюмованого балу, особливо на Хелловін. Однак ще років вісім тому вони не надто розкуповувались в інтернет-магазинах. Все змінилося після виходу на широкий екран вампірської саги «Сутінки». Щоправда, містичний екшн сприяв зростанню популярності ще однієї моделі – лінз золотисто-коричневого кольору. Перша модель у фільмі «прикрашала» антигероїв, друга, навпаки, стала символом своєрідної вампірської честі. Остання, до речі, мала деякий побічний ефект, який також сподобався шанувальникам, – вона виблискувала на сонці. Тож незабаром після виходу фільму виробники оптичних засобів почали випускати лінійку лінз з ефектом сяяння, лінійку для шанувальників містики – моделі яскраво-червоного кольору, лінзи а-ля зомбі із райдужкою чорного кольору без зіниці, а також кольорові лінзи для зміни відтінку очей.

Несправедливо було б стверджувати, що на популярність «вампірських» лінз вплинули лише «Сутінки». Менш відомий для європейського глядача, однак не менш реалістичний вампірський екшн «Воїни світла» запам’ятався не лише блискучою грою акторів, а й оригінальними деталями. Серед останніх найбільшу увагу привертали різнокольорові лінзи, за допомогою яких глядач розрізняв вампірів – представників кількох кланів. Більше того, колір очей був своєрідним індикатором стану здоров’я вампірів. Чим сильнішим та кровожерливішим був вампір, тим яскравішим був колір його очей. Для створення достовірного зображення, яке навіть без спецефектів наводило жах, режисер стрічки використав понад 250 пар контактних лінз та приблизно стільки ж флаконів зволожуючих крапель (наприклад, таких: http://www.linza.com.ua/uk/drops). Лише вони рятували акторів від постійного дискомфорту в очах – за цілий день на знімальному майданчику їм доводилося по кілька разів змінювати різні моделі лінз (в арсеналі кожного актора було мінімум три пари) та носити їх довше рекомендованого терміну. Звісно, що від такого напруження очі постійно сльозилися та червоніли.