В даний час дуже широко використовується відеоспостереження. Але буває так, що відеокамера не відповідає бажаному розміру покупця або її корпус не є дуже міцним. Для таких цілей використовують безкорпусні відеокамери.

Найчастіше така камера застосовується при зовнішньому відеоспостереженні. Її можна помістити в домофон, зробити індивідуальне замовлення з відеоспостереження, можна вбудувати прямо в вуличний паркан або встановити в під'їзді, а так само створити індивідуальний корпус для такої камери або встановити її там, де вона буде не дуже помітна і т.д. Такі відеокамери будуть піддаватися мінімальному ризику пошкоджень. Так само їх можна адаптувати під зйомку в будь-яких умовах. Наприклад, при зйомці в низьких температурах відеокамеру можна одягнути в термокожух або якщо необхідно вести відеоспостереження в темряві, то можна додати непомітний інфрачервоний прожектор.

Так само безкорпусна відеокамера відмінно підійде автовласникам, як камера заднього виду або як відеореєстратор. Такі відеокамери відмінно застосовуються як відео-вічко. Його можна помістити і вмонтувати в будь-якому зручному для Вас місці: в стіну, в двері і т.д. Причому на такому варіанті можна заощадити. Відео-вічко або відеодомофон в додаванні з сигналізацією дадуть відмінний результат системи охорони для приміщення або для Вашого будинку, квартири. З безкорпусної відеокамери Ви зможете отримувати відеотрансляцію на Ваше мобільний пристрій, а так само переглядати відео в запису. Ви зможете побачити, хто підходив до вхідних дверей під час Вашої відсутності або подивитися, хто прийшов до Вас в даний час.

Так само зможете бути в курсі, о котрій годині повернулася дитина додому або хто відвідував Вашу оселю, коли Вас не було вдома. Безкорпусну відеокамеру можна використовувати як систему для нагляду за автомобілем. Наприклад, якщо Ви залишаєте автомобіль під будинком на ніч, то можна встановити камеру в тому місці, де Ви залишаєте автомобільний засіб. У разі нанесення пошкоджень машині або при викраденні, залишаться докази з камер відеоспостереження які можна передати правоохоронним органам для затримання злочинців.

Як камера заднього виду, її можна легко встановити в салоні або в районі багажника. Якщо камеру використовувати як відеореєстратор, то її можна легко прикріпити в будь-якому місці в салоні, так як вона має маленькі розміри. Так що в безкорпусних відеокамерах є багато переваг і якість зйомки така ж, як і в звичайних відеокамерах.