Ручний сканер штрих – коду дуже зручний пристрій, що полегшує облік товару в магазинах, супермаркетах, складах і будь –яких інших торгівельних точках. Це найпоширеніший форм – фактор сканерів штрих – кодів, здатні за секунди зчитати інформацію про товар.

Яку функцію виконують?

Основна функція, яку виконує ручний сканер штрих-кодів, - точна та швидка ідентифікація товару за лінійним штрих – кодом. Вся інформація про продаж, приймання, переміщення товару передається на спеціальний прилад (комп’ютер, касовий апарат або POS – термінал), за допомогою якого ведеться облік та ідентифікація. Однією з переваг сканеру є те, що він чудово підходить для інтеграції з програмою 1С. Це значним чином полегшує ведення документацію з товарообігу.

Існують різні типи скануючого елемента в ручних сканерах штрих – коду.

Основні з них:

Лазерні. Швидко зчитує інформацію і добре проявляється в роботі. Єдиний недолік приладу - чутливість до ударів, падінням та інших механічних впливів. У продажі є варіанти сканерів з протиударним корпусом. Захищеними приладами можна користуватися протягом тривалого часу.

Світлодіодні - найпопулярніший вид. Від інших відрізняється більше доступною вартістю і простотою в управлінні. Недоліком є погане зчитування коду на великій відстані. Для швидкої і продуктивної роботи необхідно підводити його максимально близько до товару.

Імідж – сканери. Можуть зчитувати навіть найскладніші або пошкоджені штрих-коди, а також сучасні двовимірні кодування товарів.

Де використовують

Ручні сканери штрих – кодів можуть бути провідними і безпровідними. Провідний вид сканеру зазвичай доповнюється RS-232, USB, або PS/2 інтерфейсами, щоб можна було підключити до комп’ютера. Ці моделі найчастіше зустрічаються в магазинах і супермаркетах. Такий механізм дуже легкий і простий у використанні, є зручним в руці, і продавцю або оператору легко користуватися ним. Безпровідний (переносний) призначений для максимальної мобільності. Як правило, обладнаний інфрачервоним портом, Bluetooth або Wi-Fi. Такий вид вважається найзручнішим, тому що оператор може просто піднести його до місця кодування, не піднімаючи при цьому товар; його часто використовують для інвентаризації складу або перевірки цінників у торговельному залі.

Яка вартість

Сканер штрих – коду ручний можна придбати в нашому інтернет – магазині. На нашому сайті Ви знайдете детальний опис товару з актуальними цінами. Якщо Вам складно визначитися з вибором ручного сканеру штрих – кодів самостійно, наші менеджери цілком безкоштовно допоможуть Вам вибрати товар, враховуючи Ваші потреби. Ціна пристрою залежатиме від виду і функціональності вибраної моделі.