Отдохни

Свершилось! Он пригласил Вас на свидание! Сердце кажется вот-вот выпрыгнет из груди...

Подробнее...

Одно из наилюбимейших направлений для украинских туристов – это курорты Египта. Для этого есть свои причины, и они достаточно весомы:

Подробнее...

Получив разрешение на ношение оружия и все необходимые документы, каждый охотник задумывается над тем, как подобрать идеальную для себя винтовку. На рынке представлен большой ассортимент моделей, например Карабин саваж 22 лр, поэтому не очень легко сделать выбор.

Подробнее...

Стати справжньою королевою на пляжі дуже просто. Багато хто не замислюються над тим, що навіть найменша деталь може перетворити ваш образ в справжній шедевр, але чомусь красуны завжди женуться за дорогими речами. Не завжди ціна вирішує те, як ви будете виглядати. Дорого, але без смаку - це вже давно звично для сучасних модниць, а ось зробити з недорогих товарів шикарний образ може не кожна дівчина. Добре, коли є безліч інтернет магазинів, що дозволяють купити якісний товар за доступною ціною.

Вибір одягу для літо нічим не відрізняється від вибору одягу для будь-якого іншого сезону. Тільки в даному випадку слід піклується не тільки про моду, а й про комфорт. Правильно підібрати фасон купальника, його колір і приділити час на підбір аксесуарів, адже сам по собі купальник це нудно, а ось підкреслити його можна туніками, парео і іншими літніми аксесуарами, що сьогодні активно пропонує сучасний ринок.

Вибір купальника залежить від багатьох факторів. В першу чергу необхідно задуматися над тим, який фасон вам підійде. Дівчата з ідеальною фігурою не думають над цим і тому віддають перевагу просто красивим купальникам, а от дівчатам з лишньою вагою є сенс подумати над коррегующим купальником або ж купальником, що має високий низ.

Такі моделі приховують недоліки фігури і допомагають підкреслити достоїнства. Якщо говорити про кольори, то в моду знову повертаються геометричні фігури і яскраві кольори. Тому смужка і горошок кращий друг для тих, що намагається дотримуватися законів модного світу. Якщо ж модні закони це не про вас, то вибирайте колір до душі, головне, що б він вдало поєднувався з вашим обличчям і не перетворив вас в бліду поганку.

Варто сказати, що пыдыбрати аксесуари для пляжного образу так само важливо. І якщо ви хочете підібрати хороший та стильний лук, то варто задуматися над тим, що б доповнити його красивим парео. Багато хто задається питанням, чому аксесуари так важливі? Відповідь очевидна. По-перше, вони дозволяють створити максимально комфортний спосіб, адже в одному купальнику ходити весь день неможливо, а ось прикрасивши його тунікою або гарним платтям можна і тоді такий образ стає більш літнім і менш пляжним, чого і домагаються багато дівчат.

Крім того, такі пляжні аксесуари як сумки, капелюшки і парасольки можуть додавати романтики і веселощів, а значить зроблять вас більш легкою і привабливою для оточуючих.

Любители понежиться в постели по утрам знают о неудобствах, связанных с удерживанием холодного металлического подноса на коленях. Чтобы избежать подобного дискомфорта, требуется подложить мягкую подушку либо плед. Так и было придумано изобретение под названием поднос на подушке.

Подробнее...

За якихось недолугих 15 років такий вид спорту як пейнтбол переріс в легко впізнавану і вельми захоплюючу різновид «спортивних ігор» на свіжому повітрі, доступну абсолютно всім бажаючим. Пейнтбол не ставить ніяких обмежень за віком і статтю.

Подробнее...

Лето в самом разгаре Кто-то уже отгулял свой отпуск, а кто-то только собирается к морю. И, разумеется, в сумке каждой модницы, отправляющейся к месту отдыха, обязательно есть купальник, а то и два.

Подробнее...